Lielākā daļa cilvēku pērk loterijas ar cerību laimēt laimi. Interesanti, ka lielākā daļa loterijas spēlētāju jūtas pārliecināti, ka kādam no viņiem ir jāuzvar. Tomēr, lai gan kādā brīdī ir jābūt uzvarētājam, izredzes laimēt jebkuru loteriju parasti ir pārsteidzoši zemas.
Skatoties uz to amerikāņu skaitu, kas plūst uz tiešsaistes loteriju vietnes, joprojām ir skaidrs, ka loterijas spēlētāji joprojām nesaprot daudzas lietas, un varbūtība ir redzama. Piemēram, spēlējot Mega Millions džekpotu, izredzes uz laimestu ir 1 pret 302 575, 350. Šīs izredzes liecina, ka spēlētāju, visticamāk, nogalinās tirdzniecības automāts vai viņš tiks ievēlēts par prezidentu, nevis laimēs loterijā.
Vidēji pieaugušais amerikānis loterijas biļetēm katru gadu iztērē vairāk nekā 300 USD. Lai gan tas varētu šķist maz, šīs šķietami mazās summas veido nozīmīgas vērtības. Un diemžēl starp miljoniem, kas aktīvi pērk loterijas biļetes, lielākā daļa savas dzīves laikā nelaimē nevienu būtisku summu.
Loterijas spēles ir viena no tām jautrajām lietām, ko vairums cilvēku dara, mēģinot gūt bagātību. Lai gan tas varētu attiekties uz dažiem cilvēkiem, tā parasti nav lieliska ideja tiem, kam ir ierobežoti līdzekļi. Saskaņā ar spēļu statistiku visā ASV daudzi loterijas spēlētāji ir zemākās ekonomiskās klases spēlētāji.
Ideālā gadījumā, ja ir lieliska ideja laiku pa laikam spēlēt loterijas, pieņemot, ka loterijas ir ieguldījums, neapšaubāmi ir šausmīga ideja.
Izplatīts jautājums. Aplūkojot naudas summu, kas tiek novirzīta loterijās, lielākā daļa spēlētāju bieži vien vēlas izpētīt, kur visa šī nauda nonāk. Bez tiem dažiem uzvarētājiem, kuri gūst labumu no ieņēmumiem, ko rada loterijas?
Ideālā gadījumā loteriju ieņēmumi ir sadalīti trīs galvenajās kategorijās: izmaksas uzvarētājiem un biļešu pārdevējiem, pieskaitāmās izmaksas un izplatīšana štatos. Ievērojama loterijas līdzekļu daļa, 50–60%, nonāk uzvarētājiem. Savukārt mazumtirgotāji pretendē uz aptuveni 5% daļu, no kuriem 10% izmanto administratīvajām izmaksām. Visbeidzot, atlikusī naudas daļa tiek piešķirta valstīm, kas piedalās loterijās.
Katra valsts patstāvīgi izlemj, kā izlietot loterijā iegūtos līdzekļus. Lielākā daļa valstu piešķir naudu infrastruktūras attīstībai un citiem projektiem, kas nes labumu sabiedrībai. Tāpat katrai valstij ir jāatvēl daļa līdzekļu, lai mazinātu azartspēļu atkarības radītās briesmas.
Spēlējot loteriju, piemēram, Mega Millions, iespēja laimēt ir ārkārtīgi zema. Taču, lai gan spēlētāja risks zaudēt parasti ir augsts, loterijas likmes var būt jautrs veids, kā iegūt iespēju laimēt dzīvi mainošu summu. To darot, spēlētāja ieguldījums labdarības pasākumos neapšaubāmi ir izdevīgāks.
Spēlējot loteriju, loterijas naudas izmantošana labdarības mērķiem neapšaubāmi ir izdevīgāka. Tas nozīmē, ka, spēlējot loterijas, ir jāmaina domāšanas veids — spēlējiet sava prieka pēc, nevis kā nopietnu ieguldījumu iespēju.
Kad pienāk nedēļas nogale, loterijas spēlēšana parasti ir viens no labākajiem izklaides veidiem. Bet, lai gan vairums loteriju spēlētāju parasti saprot, ka laimests ir maz ticams, kāpēc loterijas joprojām ir populāras?
Nav nekas neparasts sastapties ar stāstiem par loterijas uzvarētājiem. Tomēr, tā kā džekpota ieguvēji pastāvīgi tiek rādīti virsrakstos, ziņojumi par spēlētājiem, kuri gadu desmitiem nav laimējuši neko “nozīmīgu”, bieži tiek atstāti tumsā.
Par kafijas krūzi var pavadīt dažus priecīgus mirkļus, fantazējot par iespēju gūt lielu laimestu. Tomēr, lai gan aizrautība varētu būt pietiekama, lai attaisnotu izmaksas, spēlētājiem ieteicams arī uzņemties atbildīgu azartspēļu spēlēšanu.
18+ | Spēlējiet atbildīgi | gamblingtherapy.org | Tiek piemēroti N&N